خدمات طراحی سایت

اولین اقدام برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی استفاده از خدمات طراحی سایت می باشد. سایت شما شعبه ای از کسب و کار شماست که در ۷ روز هفته در ۲۴ ساعت شبانه روز همیشه باز است و در حال فروش محصولات و خدمات شما به مشتریانتان می باشد.

فاصله خواست شما تا تحویل وب سایت در وبلوکس کمتر از ۷ روز است!

ما در وبلوکس همراه شما هستیم تا بهترین سایت اختصاصی، فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و آموزشی را برای شما طراحی کنیم.

طراحی سایت | وبلوکس

ما به رشد طراحی سایت شما متعهد هستیم.

در آژانس وب لوکس، ما با مشتریان خود ارتباطی دوستانه داریم. تیم طراحی سایت در وبلوکس همیشه در حال مطالعه جدیدترین تکنیک‌ های طراحب وب سایت می باشد تا دانش خود را به روز نگه دارد و در سریعترین زمان ممکن سایت شما را طراحی کند. بیش از ۱۰ سال است که ما به بیشتر از ۱۰۰ کسب و کار کمک کرده‌ ایم تا به سایت خود را داشته و کسب و کار خود را بهبود ببخشند.

همچنین قیمت خدمات طراحی سایت وبلوکس بسیار معقول است و ارزش سرمایه‌ گذاری را دارد. به زبان ساده بگوییم، خدمات طراحی سایت اولین قدم بازاریابی اینترنتی برای بهبود سایت و فروش شماست. با دریافت خدمات طراحی وب سایت آماده ورود به دنیای دیجیتال هستید. 

پیشنهاد می‌ کنیم در ادامه با خدمات طراحی سایت، تعرفه خدمات طراحی وب و مراحل انجام پروژه به صورت حرفه ای در آژانس وبلوکس بیشتر آشنا شوید. ما لحظه به لحظه کنارتان هستیم تا بتوانید از بهترین‌ ها باشید.

خدمات طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

پشتیبانی وب سایت

تهیه هاست و سرور اختصاصی

ما در طراحی سایت به راهکارهای افزایش فروش شما فکر می کنیم.

یک وب سایت، فروشگاه آنلاین شماست که همیشه در دسترس شما و مشتریانتان خواهد بود. در سال های آتی تمامی کسب و کارها به داشتن یک وب سایت رو می آورند اما اگر شما زودتر از رقبایتان سایت خود را داشته باشید می توانید بیشتر در معرض دید مخاطبانتان باشید و کسب درآمد بیشتری داشته باشید. بنابراین داشتن یک سایت در دنیای امروز، به خصوص برای کسب و کارها و حتی افراد، امری بسیار حیاتی است.

دلایل اهمیت طراحی سایت

نمایش حضور آنلاین

سایت به عنوان یک نمایشگاه دیجیتال، به شما این امکان را می‌ دهد که به جهان نشان دهید که چه محصولات و خدماتی دارید و چه نیازی از افراد را می توانید رفع کنید.

اعتبار و حرفه‌ ای بودن

یک سایت حرفه‌ ای نشان از اعتبار و جدیت شما در کسب و کارتان می باشد و به مخاطبان شما نشان می‌ دهد که شما آماده به ارائه خدمات با کیفیت هستید.

وابسته نبودن به شبکه‌ های اجتماعی

در مقایسه با شبکه‌ های اجتماعی، وب سایت شما به عنوان یک فضای مستقل و کنترل‌ پذیر توسط خود شما، عمل می‌ کند و شما از پلتفرم‌ های وابسته به شبکه‌ های اجتماعی مستقل خواهید بود.

امکان تعامل با مخاطبان

سایت به شما این امکان را می‌ دهد تا با مخاطبان خود تعامل مستقیم داشته باشید، نظرات و بازخوردهای آنها را دریافت کنید و ارتباط بیشتری با مخاطبان برقرار کنید.

برخی از مشتریان خدمات طراحی سایت وبلوکس که بهترین بودن را انتخاب کرده اند.

این مجموعه در کلمات مرتبط با کاشت ناخن در صفحه اول گوگل دارای رتبه بین ۱ تا ۳ می باشد که در کمتر از ۶ ماه به این جایگاه رسیده است.

این مجموعه در کلمات مرتبط با مودم ایرانسل در صفحه اول گوگل دارای رتبه بین ۱ تا ۴ می باشد که در کمتر از ۷ ماه به این جایگاه رسیده است.

این مجموعه در کلمات مرتبط با دندان پزشکی در صفحه اول گوگل دارای رتبه بین ۱ تا ۵ می باشد که در کمتر از ۱۲ ماه به این جایگاه رسیده است.

مراحل طراحی سایت

درک خواسته شما

در اولین مرحله طی یک مشاوره با کارشناسان فنی وبلوکس تمام آنچه که شما از سایت خود انتظار دارید مطرح می‌ شود.

انتخاب نوع پلن

شما با توجه به نوع نیازتان، زمان و بودجه خود، انتخاب می کنید که از کدام پلن طراحی سایت اعم از استفاده از طرح های آماده در زمینه کاری شما، طرح های سفارشی و یا کدنویسی از پایه می خواهید استفاده کنید.

انتخاب نوع سایت

تیم فنی با توجه به خواسته های شما، نوع سایت اعم از طراحی سایت اختصاصی، فروشگاهی، شرکتی و... را انتخاب می کند و به شما نیز گزارش می دهد.

طراحی گرافیکی سایت

اگر نیاز به سایت اختصاصی داشته باشید براساس کسب و کار شما و نیازتان، طرح گرافیکی سایت شما انجام می گردد و یک پیش نمایش برای تایید طرح سایت به شما ارائه می گردد. در غیر اینصورت می توانید از طرح های آماده استفاده نمایید.

طراحی سایت

با تایید طرح از سمت شما، سایت اختصاصی برایتان طراحی میگردد و در زمان مقرر به شما تحویل داده می شود. در صورت استفاده از طرح های آماده طی تنها ۱ روز به شما سایتتان تحویل داده می شود.

قیمت طراحی سایت و هزینه انجام پروژه

طراحی سایت سریع

۱ هفته
 • طراحی سایت با استفاده از طرح های آماده
 • حداقل زمان پروژه ۱ هفته
 • ۱ ماه پشتیبانی سایت بصورت رایگان
 • طراحی سایت با توجه به نیازهای شما

طراحی سایت سفارشی

۱ ماه
 • طراحی سایت مختص شما و سفارشی سازی شده
 • حداقل زمان پروژه ۱ ماه
 • ۲ ماه پشتیبانی سایت بصورت رایگان
 • طراحی سایت با توجه به نیازهای شما

طراحی سایت کدنویسی

۳ ماه
 • طراحی سایت با کدنویسی از پایه
 • حداقل زمان پروژه ۳ ماه
 • ۲ ماه پشتیبانی سایت بصورت رایگان
 • طراحی سایت با توجه به نیازهای شما

سوالات متداولی که مشتریان از ما می پرسند.

کاملا به نوع نیاز کسب و کار شما و طرح انتخابی بر میگردد اما اکثر سایت های بزرگ نیز با وردپرس طراحی شده اند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملا بستگی به ویژگی‌ ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌ های استاندارد طراحی سایت توسط وبلوکس معمولا حدود ۱ تا ۲ ماه زمان می‌ برد.

در صورتی که طراحی سایت شما با وردپرس انجام شده باشد، ۲ ماه برای سایت شما به صورت رایگان پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌ دهیم. در ادامه نیز می‌ توانید از خدمات پشتیبانی وبلوکس استفاده نمایید.

بله. با توجه به اینکه در شرکت وبلوکس طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌ شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

بله. امکان ویرایش قسمت‌ های مختلف سایت توسط شما وجود دارد.

اگر شما تمایل به تهیه دامنه از سمت ما باشید، هزینه آن جداگانه محاسبه می گردد و تهیه می شود.

خدمات بکاپ در خدمات امنیت و پشتیبانی سایت می باشد که در صورت تمایل می توانید به صورت جداگانه از آن بهره مند گردید.

بله بطور کامل. تیم طراحی و توسعه وبلوکس خدمات طراحی سایت را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو محور انجام می‌ دهند و البته برای دریافت رتبه های بالای گوگل نیز می توانید خدمات سئو از وبلوکس را دریافت نمایید.